Company logo light

Makijaż permanentny ust

Kontur z delikatnym cieniowaniem

Kontur z cieniowaniem ust to metoda polegająca na nadaniu kształtu i ostrości ustom oraz połączenie tego z delikatnym przejściem miedzy wybranym kolorem konturu a kolorem naturalnym. Dzięki tej metodzie uzyskujemy zamierzony kształt oraz nadajemy delikatny kolor. Jest to technika makijażu permanentnego, która doskonale łączy się z użyciem szminki lub błyszczyka.

Aquarelle lips

Technika bezkonturowej  pigmentacji ust. Stosujemy kolory zbliżone do naturalnej czerwieni wargowej aby uzyskać delikatny i subtelny wygląd naturalnych ust.

Candy lips

Technika - rozmyty kontur z wypełnieniem nadaje ustom nowego, perfekcyjnego konturu i koloru. Pigmentacja obejmuje całą powierzchnię ust kolorem odpowiednio dobranym do typu urody i oczekiwań klientki.

Ombre lips

Ombre, czyli metoda cieniowania, polega na nadaniu ustom nowego konturu, który podkreśli kształt ust. Wycieniowanie brzegów i obszarów pod konturem sprawia wrażenie roztartej pomadki. Przy tej metodzie stosujemy 2 lub 3 kolory, kolor ciemniejszy o kilka tonów od naturalnej czerwieni wargowej oraz kolor kilka tonów jaśniejszy od czerwieni wargowej. Cieniujemy od najciemniejszego do jaśniejszego koloru lub odwrotnie od najjaśniejszego do ciemniejszego.

Rozwiewamy Twoje wątpliwości

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

Umów się na zabieg

Przed rezerwacją terminu zapraszamy do zapoznania się z zaleceniami i przeciwwskazaniami do zabiegu zawartymi w naszym poradniku.