Company logo light

Makijaż permanentny brwi

Polega na wykonaniu rysunku łuku brwiowego mającego na celu: regulację kształtu brwi, optyczne zagęszczenie włosków, podkreślenie koloru, rekonstrukcje brakujących włosków. W trakcie zabiegu linergistka wprowadza pigment do skóry za pomocą igły i urządzenia do MP.

Włos maszynowy

Perfekcyjne naturalne brwi przy minimalnym urazie.Bez krwi podczas zabiegu i bez blizn przy gojeniu (obserwujemy takie efekty w przypadku zabiegu mikrobladingu). Najbardziej poszukiwany zabieg w branży makijażu permanentnego. Metoda włosa maszynowego gwarantuje naturalny wygląd w przypadku całkowitego braku owłosienia lub częściowy brak włosków, dzięki tej metodzie pigmentacji możemy ładne zagęszczać brwi naturalne, oraz co najważniejsze minimalne wypełnienie barwnikiem poprzez dodawanie włosków wykonanych Metodą Włosa Maszynowego - poprzez nakłucie a nie przez cięcie skóry, jak obserwujemy w przypadku mikrobladingu. Zagęszczamy Twoje Brwi co gwarantuje naturalny wygląd.

Russian powder brows

Wyjątkowa lekka i naturalna metoda dająca efekt delikatnego pudru zapewnia efekt brwi w pełnym kolorze. Skóra pigmentowana jest dokładnymi, delikatnymi ruchami. Brwi stają się podkreślone, makijaż permanentny nadaje im kształt. Polecany jest osobom młodym, które mają np. gęste brwi, ale jasne, dlatego chciałyby je nieco podkreślić. Również doskonale się sprawdza metoda Powder Brows u osób starszych, skóra których wymaga delikatnego podejścia.

Pixel brows

Technika wykonywania przypomina Powder Brows ale jednak się rożni. Pigmentujemy  intensywniej – więcej powtórzeń igłą. Brwi wyglądają jak pixele na krawędziach, co daje efekt identyczny, jak przy zastosowaniu cieni do brwi.

Ombre brows

Technika polega na delikatnym stopniowaniu koloru-poprzez intensywność pigmentacji aż do uzyskania pięknego przejścia ku zewnętrznym krawędziom. Dzięki tej metodzie uzyskujemy ciemniejszą podstawę modelująca brwi oraz efekt roztarcia nad nią. Brwi nie są jednolite, ale wycieniowane tak, by przypominały naturalne brwi.

Rozwiewamy Twoje wątpliwości

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

Umów się na zabieg

Przed rezerwacją terminu zapraszamy do zapoznania się z zaleceniami i przeciwwskazaniami do zabiegu zawartymi w naszym poradniku.