Company logo light

Bio tatuaż

To tatuaż tymczasowy, który po kilku latach powinien całkowicie zniknąć. Złuszcza się on zgodnie z biologicznym cyklem wymiany (regeneracji) naskórka, dlatego nazwano go BIO tatuażem.

Icon

Kolor i nasycenie

Tatuaż nie znika, nie zmienia koloru, ale blednie stopniowo, dlatego, że barwnik wprowadzamy ròwnomiernie na całej powierzchni i precyzyjnie na tę samą głębokość).
Icon

Głębokość pigmentacji

Pigment wprowadza się na głębokość 0,6 - 1,4 mm. Z czasem robi się coraz bledszy, schodzi wraz z kolejnymi złuszczającymi się warstwami naskórka. Bardzo małe strupki są prawie niewidoczne.
Icon

Właściwości barwników

Są podobne do barwników do PMU. Skład jest bardziej skoncentrowany, są one bardziej napigmentowane. Przy bardzo delikatnej pracy po wygojeniu pozostaje 80-100% pigmentu w skórze.
Icon

Trwałość tatuażu

Całkowita wymiana naskórka na nowy (złożony z nowych, młodych komórek) trwa ok. 2-3 lata.

Velvet brows

Wyjątkowa, lekka metoda dająca efekt delikatnego pudru zapewnia efekt brwi w pełnym kolorze. Skóra pigmentowana jest dokładnymi, delikatnymi ruchami. Brwi stają się podkreślone, makijaż permanentny nadaje im kształt.

Baby lips

Najnowsza, a zarazem najbardziej subtelna technika, mająca na celu stworzyć piękne, bezkonturowe podkreślenie ust, przenikającymi się miękko kolorami. Wykorzystanie tej techniki daje wrażenie pełnych, miękkich i młodzieńczych ust.

Lipstick effect

Technika polega na wykonywaniu intensywniejszej pigmentacji na całym obszarze ust. Dzięki tej metodzie uzyskujemy efekt pomalowanych ust pomadką. Usta są jednolite, uzyskujemy efekt makijażu dekoracyjnego w dowolnym kolorze.

Rozwiewamy Twoje wątpliwości

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

Umów się na zabieg

Przed rezerwacją terminu zapraszamy do zapoznania się z zaleceniami i przeciwwskazaniami do zabiegu zawartymi w naszym poradniku.