Company logo light

Oferta zabiegowa

Makijaż permanentny brwi

Pozwala na nowe piękne i symetryczne brwi, uzupełniajac braki oraz podkreślajac kolor. Indywidualnie dobiorę kształt oraz kolor makijażu dla Twoich brwi.

Brwi

Russian powder brows

800 zł

Wyjątkowa lekka i naturalna metoda dająca efekt delikatnego pudru zapewnia efekt brwi w pełnym kolorze. Skóra pigmentowana jest dokładnymi, delikatnymi ruchami. Brwi stają się podkreślone, makijaż permanentny nadaje im kształt. Polecany jest osobom młodym, które mają np. gęste brwi, ale jasne, dlatego chciałyby je nieco podkreślić. Również doskonale się sprawdza metoda Powder Brows u osób starszych, skóra których wymaga delikatnego podejścia.

Brwi

Ombre brows

800 zł

Technika polega na delikatnym stopniowaniu koloru-poprzez intensywność pigmentacji aż do uzyskania pięknego przejścia ku zewnętrznym krawędziom. Dzięki tej metodzie uzyskujemy ciemniejszą podstawę modelująca brwi oraz efekt roztarcia nad nią. Brwi nie są jednolite, ale wycieniowane tak, by przypominały naturalne brwi.

Brwi

Pixel brows

800 zł

Technika wykonywania przypomina Powder Brows ale jednak się rożni. Pigmentujemy  intensywniej – więcej powtórzeń igłą. Brwi wyglądają jak pixele na krawędziach, co daje efekt identyczny, jak przy zastosowaniu cieni do brwi.

Brwi

Włos maszynowy

1000 zł

Najbardziej poszukiwany zabieg w branży makijażu permanentnego. Metoda włosa maszynowego gwarantuje naturalny wygląd w przypadku całkowitego braku owłosienia lub częściowy brak włosków, dzięki tej metodzie pigmentacji możemy ładne zagęszczać brwi naturalne, oraz co najważniejsze minimalne wypełnienie barwnikiem poprzez dodawanie włosków wykonanych Metodą Włosa Maszynowego.

Makijaż permanentny powiek

To tatuaż tymczasowy, który po kilku latach zniknąć. Złuszcza się zgodnie z biologicznym cyklem wymiany (regeneracji) naskórka, dlatego nazwano go BIO tatuażem.

Powieki

Dolna kreska zagęszczająca linię rzęs

300 zł

Delikatne zagęszczanie linii rzęs na dolnej powiece.

Powieki

Klasyczny Eyeliner

500 zł

Sama nazwa wskazuje jaki efekt otrzymamy po zabiegu. Klasyczny Eyeliner zagęszcza i wydłuża linie rzęs. Sama nazwa wskazuje jaki efekt otrzymamy po zabiegu. Klasyczny Eyeliner zagęszcza i wydłuża linie rzęs.

Powieki

Górna kreska zagęszczająca linię rzęs

500 zł

Delikatnie podkreślamy naturalną linie rzęs, subtelnie wzmacniamy oprawę oka. Pigmentujemy tylko w linii rzęs od wewnętrznego kącika do zewnętrznego górę i dół.

Powieki

Kreska cieniowana

600 zł

Wyjątkowa lekka i naturalna metoda dająca efekt delikatnego pudru. Najpierw wykonujemy kreskę zagęszczającą linię rzęs i delikatnie cieniujemy nad nią. Skóra pigmentowana jest dokładnymi, delikatnymi ruchami.

Makijaż permanentny ust

Pozwola na uzyskanie pięknych i symetrycznych brwi, uzupełniajac braki oraz podkreślajac kolor. Indywidualnie dobiorę kształt oraz kolor makijażu dla Twoich brwi.

Usta

Candy lips

800 zł

Technika - rozmyty kontur z wypełnieniem nadaje ustom nowego, perfekcyjnego konturu i koloru. Pigmentacja obejmuje całą powierzchnię ust kolorem odpowiednio dobranym do typu urody i oczekiwań klientki.

Usta

Kontur z delikatnym cieniowaniem

800 zł

Kontur z cieniowaniem ust to metoda polegająca na nadaniu kształtu i ostrości ustom oraz połączenie tego z delikatnym przejściem miedzy wybranym kolorem konturu a kolorem naturalnym. Dzięki tej metodzie uzyskujemy zamierzony kształt oraz nadajemy delikatny kolor. Jest to technika makijażu permanentnego, która doskonale łączy się z użyciem szminki lub błyszczyka.

Usta

Ombre lips

900 zł

Ombre, czyli metoda cieniowania, polega na nadaniu ustom nowego konturu, który podkreśli kształt ust. Wycieniowanie brzegów i obszarów pod konturem sprawia wrażenie roztartej pomadki. Przy tej metodzie stosujemy 2 lub 3 kolory, kolor ciemniejszy o kilka tonów od naturalnej czerwieni wargowej oraz kolor kilka tonów jaśniejszy od czerwieni wargowej. Cieniujemy od najciemniejszego do jaśniejszego koloru lub odwrotnie od najjaśniejszego do ciemniejszego.

Usta

Aquarelle lips

900 zł

Technika bezkonturowej  pigmentacji ust. Stosujemy kolory zbliżone do naturalnej czerwieni wargowej aby uzyskać delikatny i subtelny wygląd naturalnych ust.

Bio tatuaż

To tatuaż tymczasowy, który po kilku latach powinien całkowicie zniknąć. Złuszcza się on zgodnie 
z biologicznym cyklem wymiany (regeneracji) naskórka, dlatego nazwano go BIO tatuażem.

Usta

Lipstick effect

1000 zł

Technika polega na wykonywaniu intensywniejszej pigmentacji na całym obszarze ust. Dzięki tej metodzie uzyskujemy efekt pomalowanych ust pomadką. Usta są jednolite, uzyskujemy efekt makijażu dekoracyjnego w dowolnym kolorze.

Usta

Baby lips

1000 zł

Najnowsza, a zarazem najbardziej subtelna technika, mająca na celu stworzyć piękne, bezkonturowe podkreślenie ust, przenikającymi się miękko kolorami. Wykorzystanie tej techniki daje wrażenie pełnych, miękkich i młodzieńczych ust.

Brwi

Velvet brows

1000 zł

Wyjątkowa, lekka metoda dająca efekt delikatnego pudru zapewnia efekt brwi w pełnym kolorze. Skóra pigmentowana jest dokładnymi, delikatnymi ruchami. Brwi stają się podkreślone, makijaż permanentny nadaje im kształt.

Usuwanie makijaży permanentnych

Usuwanie makijażu

Usuwanie makijażu permanentnego Removerem

od 300 zł

Remover stosujemy wtedy gdy:

  • mamy nieudany lub asymetryczny kształt brwi, ust, powiek

  • gdy z biegiem czasu pigment wyblakł lub nastąpiła jego migracja w skórze

  • został zastosowany nieodpowiedni odcień pigmentu

  • występuje głęboka implantacją pigmentu

  • są widoczne różne odcienie pigmentu

Usuwanie makijażu

Modyfikacja / cover up makijażu permanentnego

od 300 zł

Techniki i metody są dobierane indywidualne w zależności od oczekiwanego efektu i stanu i koloru poprzedniego makijażu permanentnego. Fachowo dobrana metoda pozwala na skorygowanie zbyt mocnych lub nieumiejętnie dobranych barwników do typu klienta, wyrównanie kształtów. Na konsultacji linergista wykonujący zabieg określa ile zabiegów będzie potrzebne.

Zabiegi Laserowe

Nowa generacja ND-YAG Q SWITCH (laser neodymowy). Profesjonalny certyfikowany sprzęt medyczny do usuwania tatuaży i makijażu permanentnego bez bólu, urazów i blizn. Również wykorzystywany w zabiegach Carbon Peeling/ Peeling węglowy Master Expert z zakresu zabiegów laserowych dobierze odpowiedni zabieg i zastosuje najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze techniki dotąd nie znane w Polsce.

Laser

CARBON PEELING / PEELING WĘGLOWY

od 250 zł

  • Zabieg odmładzający i detoksykujący

  • Zaawansowany sposób na pozbycie się łuszczenia skóry i zanieczyszczeń, na zatrzymanie procesów starzenia i poprawy kondycji skóry oraz na likwidacje objawów zmęczenia i szarości skóry

  • Peeling węglowy jest doskonały rozwiązaniem na różne wysypki w miejscach wrażliwych, usuwa bakterie i reguluje wydzielanie sebum, co oznacza zmniejszenie powstawanie zaskórników. Również jest dobry dla naszych delikatnych dłoni

  • Charakterystyczną cechą tego zabiegu jest to, że wyraźny efekt jest widoczny już po pierwszej sesji

  • Ponadto, po peelingu węglowym nie występują zaczerwienienia i podrażnienia

Laser

LASEROWE USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO I TATUAŻU

od 300 zł

Usuwanie laserowe to nowa metoda usuwania makijaży permanentnych i tatuaży, która opiera się na najnowszych osiągnięciach fizyki i biologii. Specjalna wiązka lasera niszczy pigment wewnątrz skóry na drobne cząsteczki, który w ciągu 1,5 miesiąca jest eliminowany z organizmu, a tatuaż ulega rozjaśnieniu.

Zabiegi Stylizacji

Pozostałe zabiegi znajdujące się w naszej ofercie.

Brwi

Pudrowa stylizacja brwi

od 80 zł

Dostępne metody: Perfect brows “First meet”, Perfect brows “Refresh”

Inne

Tatuaż tradycyjny

od 100 zł

Oferowane techniki: Linework, Tribal, Cartoons, Lettering, Woodcut, Dotwork, Minimal, Flowers.

Brwi

Laminacja brwi

od 110 zł

Laminacja brwi wraz z depilacją woskiem firmy Lycon + geometria

Rzęsy

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

od 150 zł

Dostępne metody aplikacji: 1:1, 2/3D, 4/6D, 6/8D, Mega Volume

Rozwiewamy Twoje wątpliwości

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

Umów się na zabieg

Przed rezerwacją terminu zapraszamy do zapoznania się z zaleceniami i przeciwwskazaniami do zabiegu zawartymi w naszym poradniku.