Company logo light
Poziom: dla każdego

USUWANIE LUB MODYFIKACJA MAKIJAŻY PERMANENTNYCH

Metoda ta pozwala na skorygowanie zbyt mocnych lub nieumiejętnie wprowadzonych barwników, wyrównanie kształtów lub usunięcie całkowite nieudanej pigmentacji.

Jak wygląda program szkoleń

Kładziemy nacisk na praktykę i oczekujemy od Ciebie zaangażowania i motywacji. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie, odpowiedzi na nurtujące pytania i fachową poradę. Naszym celem jest doskonalenie kultury makijażu permanentnego. Chcemy dzielić się doświadczeniem i szerzyć dobre praktyki 
w zawodzie lingeristy.

Icon

Teoria - bogaty skrypt szkoleniowy

Opracowaliśmy dla Ciebie obszerny skrypt szkoleniowy pełen wskazówek i najlepszych praktyk. Uporządkowana wiedza na lata.
Icon

Praktyka - trening czyni mistrza

Po szkoleniu teoretycznym i pokazach pigmentowania to Ty przejmujesz igły i kartidże. Praktyka jest fundamentem naszych szkoleń.
Icon

Mentoring i nadzór postępów

Dzięki stałemu mentoringowi nasze praktyczne zajęcia to bezcenna lekcja. Podczas szkoleń spędzasz godziny na pracy z klientami.
Icon

Indywidualne podejście 1:1

Cała uwaga skupiona jest na Tobie. Szkolenie w naszej Akademii to intensywna praca nad rozwojem Twoich umiejętności.

1-dniowe szkolenie Usuwanie / modyfikacja starych lub nieudanych makijaży permanentnych

Opis szkolenia:

1 część: Teoria

2 część: Zabieg pokazowy wykonany przez szkoleniowca

3 część: Praktyka: samodzielna praca na skórkach i na modelce

4 500 zł

Harmonogram

przeszkolonych absolwentów

dni szkoleniowych

modelek i modeli

satysfakcji i polecenia

Pomagamy uzyskać dofinansowanie na kurs

Umożliwiamy pozyskanie dofinansowania ze środków Unii Europejskiej na pokrycie nawet do 80% wartości kursu. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

1

Indywidualnego podejścia do klienta

Profesjonalnego, indywidualnego, nie szablonowego podejścia do klienta! Słowo „indywidualny" jest w tym przypadku kluczowe. Każdy lubi czuć się wyjątkowy! – to po pierwsze, lecz po drugie – każdy z nas jest inny oraz inne w danym momencie ma potrzeby
2

Prawidłowego doboru pigmentacji do rodzaju skory

Doboru pigmentacji do rodzaju skory, analizy kolorystycznej i zasad doboru kolorów oraz zastosowania odpowiednich barwników
3

Przygotowania klienta/klientki do zabiegu

Najważniejszych etapów przeprowadzenia zabiegu w profesjonalnym gabinecie wykonywanym przez doświadczoną linergistkę
4

Aplikacji znieczuleń i ich rodzajów

Podejmowanie decyzji o wyborze znieczulenia jest indywidualne dla każdej klientki, w zależności od jej preferencji zdrowotnych. Zastosowanie znieczulenia miejscowego, które polega na czasowym zmniejszeniu lub utracie czucia w określonym miejscu i czasie
5

Psychologii w zawodzie linergisty

Zawód Linergisty wymaga precyzji na każdym etapie naszych działań i w każdym aspekcie kariery zawodowej - dla tego nasz wizerunek musi być spójny i dopracowany w każdym szczególe, który wykonujemy. Linergista jest artystą, łączącym sztukę i bezpieczeństwo.
6

Podstaw marketingu i zakładania firmy

Budowanie zaufania i profesjonalnego wizerunku w mediach społecznościowych, wdrożenie promocji i marketingu twojej firmy.

Rozwiewamy Twoje wątpliwości

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

Masz pytania?

Nasz zespół służy rada - pomozemy rozwiać Twoje problemy. Skontaktujemy się z Tobą jeszcze w tym samym dniu, lub najblizszym dniu roboczym.