Company logo light
POZIOM: DLA KAŻDEGO

MASTERCLASS BROWS w technice Włos Maszynowy Basic

Szkolenie Włos Maszynowy Basic przeznaczone jest dla każdego, dla osoby początkującej i również dla zaawansowanej Linergistki.

Jak wygląda program szkoleń

Kładziemy nacisk na praktykę i oczekujemy od Ciebie zaangażowania i motywacji. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie, odpowiedzi na nurtujące pytania i fachową poradę. Naszym celem jest doskonalenie kultury makijażu permanentnego. Chcemy dzielić się doświadczeniem i szerzyć dobre praktyki 
w zawodzie lingeristy.

Icon

Teoria - bogaty skrypt szkoleniowy

Opracowaliśmy dla Ciebie obszerny skrypt szkoleniowy pełen wskazówek i najlepszych praktyk. Uporządkowana wiedza na lata.
Icon

Praktyka - trening czyni mistrza

Po szkoleniu teoretycznym i pokazach pigmentowania to Ty przejmujesz igły i kartidże. Praktyka jest fundamentem naszych szkoleń.
Icon

Mentoring i nadzór postępów

Dzięki stałemu mentoringowi nasze praktyczne zajęcia to bezcenna lekcja. Podczas szkoleń spędzasz godziny na pracy z klientami.
Icon

Indywidualne podejście 1:1

Cała uwaga skupiona jest na Tobie. Szkolenie w naszej Akademii to intensywna praca nad rozwojem Twoich umiejętności.

4-dniowe szkolenie MASTERCLASS BROWS w technice Włos Maszynowy Basic

Opis szkolenia:

  • Dzień 1: Teoria + praktyka - projektowanie brwi

  • Dzień 2: Kwestionowanie wiedzy + omawianie pytań + praktyka

  • Dzień 3: Trening praktyczny

  • Dzień 4: Praktyka

6 500 zł

Harmonogram

przeszkolonych absolwentów

dni szkoleniowych

modelek i modeli

satysfakcji i polecenia

Pomagamy uzyskać dofinansowanie na kurs

Umożliwiamy pozyskanie dofinansowania ze środków Unii Europejskiej na pokrycie nawet do 80% wartości kursu. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

1

Indywidualnego podejścia do klienta

Profesjonalnego, indywidualnego, nie szablonowego podejścia do klienta! Słowo „indywidualny" jest w tym przypadku kluczowe. Każdy lubi czuć się wyjątkowy! – to po pierwsze, lecz po drugie – każdy z nas jest inny oraz inne w danym momencie ma potrzeby
2

Prawidłowego doboru pigmentacji do rodzaju skory

Doboru pigmentacji do rodzaju skory, analizy kolorystycznej i zasad doboru kolorów oraz zastosowania odpowiednich barwników
3

Przygotowania klienta/klientki do zabiegu

Najważniejszych etapów przeprowadzenia zabiegu w profesjonalnym gabinecie wykonywanym przez doświadczoną linergistkę
4

Aplikacji znieczuleń i ich rodzajów

Podejmowanie decyzji o wyborze znieczulenia jest indywidualne dla każdej klientki, w zależności od jej preferencji zdrowotnych. Zastosowanie znieczulenia miejscowego, które polega na czasowym zmniejszeniu lub utracie czucia w określonym miejscu i czasie
5

Psychologii w zawodzie linergisty

Zawód Linergisty wymaga precyzji na każdym etapie naszych działań i w każdym aspekcie kariery zawodowej - dla tego nasz wizerunek musi być spójny i dopracowany w każdym szczególe, który wykonujemy. Linergista jest artystą, łączącym sztukę i bezpieczeństwo.
6

Podstaw marketingu i zakładania firmy

Budowanie zaufania i profesjonalnego wizerunku w mediach społecznościowych, wdrożenie promocji i marketingu twojej firmy.

Rozwiewamy Twoje wątpliwości

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

Masz pytania?

Nasz zespół służy rada - pomozemy rozwiać Twoje problemy. Skontaktujemy się z Tobą jeszcze w tym samym dniu, lub najblizszym dniu roboczym.