Company logo light
ND YAG Q-SWITCH

Usuwanie laserowe w bezpiecznej technologii ND YAG Q-SWITCH

I teraz już w zasięgu ręki Nowa generacja ND-YAG Q-SWITCH Laser Profesjonalne urządzenia do usuwania tatuaży i makijażu permanentnego bez urazów, oparzeń i blizn.

Nowa generacja ND-YAG Q-SWITCH Laser

Nasze urządzenie jest produkowane na zamówienie i posiada następujące zalety:

 • Wysokiej jakości kryształ itrowo-aluminiowego granatu w połączeniu z mocną lampą Ksenonową pozwalają na pracę ze stabilnymi parametrami podczas całej sesji usuwania. Wykorzystuje on technologię Q-switch.

 • Specjalny układ elektroniczny sterowania laserem bezpośrednio wpływa na jakość pracy, zwiększając ją kilkukrotnie.

 • Przedłużona żywotność i wydajność urządzenia poprzez zastosowanie wysokiej jakości elementów systemu kontroli i ochrony. Ochrona kryształu w czasie rzeczywistym. Czujniki temperatury i przepływu cieczy.

 • Wielostopniowy system chłodzenia woda-powietrze o zwiększonej wydajności.

 • Duży ekran dotykowy, uchwyt na ramię, intuicyjna obsługa, nowoczesny design.

Zalety technologii ND YAG Q-SWITCH

Pracuje w parametrach nanosekundowych, praca w tym trybie pozwala usuwać makijaże permanentne i tatuaży bezpiecznie bez obrażeń na skórze. Skuteczny dla wszystkich typów/kolorów skór. I najważniejsze usuwa wszystkie kolory pigmentu na głębokości 5 mm.

 • Falę 532nm stosujemy na czerwienie.

 • Falę 1064nm wszystkie ciemne kolory.

 • Laser pozwala na szybka prace z częstotliwością do 10HZ- to jest 10 bł/sec.

Rownież posiadamy certyfikacje na UE CELAB działa od 1997 roku w sektorze badań i certyfikacji, we Włoszech i na całym świecie. CELAB jest jednostką notyfikowaną nr 2037 uznaną przez Unię Europejską dla celów oznakowania CE dla dyrektywy EMC 2014/30/UE (Kompatybilność elektromagnetyczna), Certyfikaty ISO.

Usuwanie tatuażu oraz makijażu permanentnego

Laser neodymowy ND YAG Q-SWITCH skutecznie usuwa tatuaż oraz makijaż permanentny emitując krótkie impulsy światła (poniżej 3 nanosekund)

Impulsy są pochłaniane w sposób selektywny przez barwnik tatuażu. Następuje niszczenie  barwnika a jego mikro-fragmenty są wchłaniane i wydalane przez układ limfatyczny. Każdy kolor barwnika absorbuje inną długość fali. Zabieg jest bezpieczny, precyzyjny i nie wywołuje obrażeń skóry.

Usuwanie przebarwień:

Usunięcie przebarwień laserem Q-Switch ND YAG jest możliwe dzięki wysokiej absorpcji promieni lasera w melaninie. Konieczne jest powtórzenie kilku zabiegów w serii. Przebarwienia znikają w całości lub w rzadkich przypadkach częściowo. Po zabiegu konieczne jest stosowanie filtrów faktorem>50.

Carbon Peeling:

Zabieg polega na usunięciu promieniem laserowym ze skóry twarzy lub dekoltu koloidalnej pasty węglowej. Drobinki węgla wnikają w nierówności oraz pory skóry, a następnie absorbują energię światła lasera nd yag, która powoduje natychmiastowe odparowanie preparatu wraz z zanieczyszczeniami. Efektem jest oczyszczenie i zwężenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu, stymulacja produkcji kolagenu, zmniejszenie stanu zapalnego, stymulacja komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wydzielania sebum.

System chłodzenia w laserze ND YAG Q-SWITCH

System chłodzenia wodno-powietrznego w laserze ND YAG Q-SWITCH składa się:

 • Pompa wodna - jest to główny element układu chłodzenia, który pompuje wodę przez część roboczą, odbierając ciepło i oddając go do chłodzenia.

 • Zbiornik na wodę. Im większy zbiornik, tym dłużej trwa podgrzewanie wody, co oznacza, że można dłużej pracować laserem bez ryzyka jego przegrzania. Kryształ lasera zaczyna się przegrzewać przy około 45 stopni Celsjusza, a im większa pojemność zbiornika, tym dłużej można wykonywać zabiegi usuwania MP/Tattoo/Carbon Peeling.

 • Radiator. W wysokiej jakości laserze przeznaczonym do pracy ciągłej (peelingi węglowe, tatuaże) powinien znajdować się radiator. Im większy radiator, tym bardziej efektywna jest wymiana ciepła. Woda w zbiorniku nagrzewa się wolniej. Pozwala to na dłuższą pracę z wyższą częstotliwością impulsu i większą mocą. Jeśli urządzenie posiada dwa wentylatory, jedny z nich ochładza radiator, a drugi odpowiada za cyrkulację powietrza wewnątrz korpusu Lasera. Zwiększa to również wydajność.

 • Czujnik temperatury. Czujnik ten informuje o temperaturze wody wypływającej z głowicy w momencie, gdy wpływa ona do systemu. Gdy tylko woda osiągnie temperaturę krytycznego stopnia, otrzymasz sygnał i laser wyłączy się.

 • Czujnik przepływu wody. Czujnik ten umożliwia systemowi wykrycie braku cyrkulacji wody w układzie chłodzenia w odpowiednim czasie i przekazanie sygnału ostrzegawczego lub sygnału- stop na panelu operatora.

Zawsze podkreślamy ze Nasze ND YAG Q-SWITCH Lasery są wyposażone we wszystkie funkcje kontroli i bezpieczeństwa wymienione powyżej, więc kupując takie urządzenie możesz pracować z pewnością wiedząc że posiadasz niezawodny sprzęt.

Masz pytania?

Nasz zespół służy rada - pomozemy rozwiać Twoje problemy. Skontaktujemy się z Tobą jeszcze w tym samym dniu, lub najblizszym dniu roboczym.