Company logo light

Blog

Uwielbiamy dzielić się naszymi myślami. Bądź na bieżąco z nami i z branżą beauty oraz trendami w mikropigmentacji.

Czym jest Carbon Peeling?

Istotą jest kompleksowe działania lasera i foto-odmładzania na naskórek. Uzyskuje się to poprzez nałożenie na skórę maski z nanożelem węglowym. Żel ma zdolność przenikania nie tylko do powierzchni, ale także do głębokich warstw naskórka i wyciągania z nich różnorodnych zanieczyszczeń.

Czytaj całość

Czym jest Remover do PMU?

W temacie dzisiejszego bloga są najczęściej zadawane pytania odnośnie removerów do PMU. Z należytą starannością opiszemy: Kiedy stosujemy? Co jest w składzie? Jak działa? Czy jest bezpieczny?

Czytaj całość

Pielęgnacja świeżo wykonanego makijażu permanentnego

Właściwa pielęgnacja makijażu permanentnego, zwłaszcza w pierwszych dwóch tygodniach od wykonania zabiegu, ma kluczowe znaczenie dla jego trwałości i efektu estetycznego. W tym czasie w skórze zachodzą najintensywniejsze procesy, których nie wolno zakłócać niewłaściwą pielęgnacją. Jest to zabieg inwazyjny i skóra potrzebuje czasu, żeby się w pełni zregenerować. Powrót do stanu pełnej równowagi zajmuje około miesiąca, czasami dłużej.

Czytaj całość

Makijaż permanentny nowego pokolenia

Potrzeba atrakcyjności towarzyszyła ludziom zawsze. Zarówno kobiety jak i mężczyźni od wieków wkładali wiele wysiłku w przyozdabianie ciała. W dzisiejszych czasach kanony piękna z są zupełnie inne, dziś dbamy o siebie bardziej niż kiedyś. Mamy dostęp do szerokiej oferty salonów kosmetycznych, ośrodków medycyny estetycznej, SPA, fitness itp. Współczesny człowiek próbuje zatrzymać czas i przy pomocy różnych środków i zabiegów spowolnić proces starzenia. Również nasz codzienny wygląd ma większe znaczenie. Perfekcyjna fryzura, makijaż i strój – to obiekt pożądania wielu z nas. Jest wiele dróg dążenia do perfekcyjnego wyglądu. Jedną z nich jest makijaż permanentny.

Czytaj całość
1